O projekte

John Doe

Martin Burgr

Obchodný zástupca

Emma Hearth

Ing. Peter Sontág

Spoluautor projektu


Tlačová správa (03.09.2014)

Bratislava 8. septembra (TASR) - Portál kandiduj.sk zverejnil interaktívnu mapu všetkých poslancov, starostov a primátorov za uplynulé volebné obdobie na jednom mieste. Projekt má slúžiť voličom, aby si prezreli v prijateľnom rozhraní všetkých zástupcov, ktorí im budú v nadchádzajúcich komunálnych voľbách skladať účty.

Interaktívna mapa obsahuje viac ako 20.000 záznamov poslancov zastupiteľstiev a hláv samospráv. "Naším cieľom bolo vytvoriť jedno miesto, kde si budú môcť všetci voliči prehľadne prezrieť, kto v ich samospráve pôsobil," uviedol spoluautor projektu Peter Sontág. Podľa jeho slov je to jedinečný projekt, lebo nikto iný si zatiaľ nedal tú námahu, aby na jednej mape zobrazil také množstvo záznamov o zástupcoch samospráv. "Viac ako 200 hodín trval iba proces kopírovania záznamov do mapy," vysvetlil.

Autori projektu plánujú pred komunálnymi voľbami, ktoré sa uskutočnia 15. novembra, zverejniť aj mapu kandidátov do orgánov samospráv. "Po zverejnení kandidačných listín budeme vedieť dokončiť mapu, na ktorej si voliči budú vedieť nájsť všetky potrebné informácie o bývalých zástupcoch samospráv a nových kandidátoch," dodal Sontág.

Tlačová správa (10.07.2014)

„Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť.“ Uvedený citát hráča a trénera amerického futbalu a športového novinára Frederika Rydera dominuje stránke www.kandiduj.sk a riadi sa ním aj tím mladých ľudí, ktorí stoja za projektom tvorby kampaní kandidátov pre nadchádzajúce komunálne voľby. Občania si v nich na jeseň budú voliť primátorov miest, starostov obcí a rovnako poslancov jednotlivých mestských zastupiteľstiev. Voľby sa uskutočnia v novembri 2014 a pre kandidátov nastáva najvyšší čas dostať sa do povedomia ľudí údernou kampaňou. „V ostatných prezidentských voľbách sme mali možnosť sa presvedčiť aká je reklamná kampaň a spolupráca so silným a kreatívnym tímom dôležitá“, uvádza spoluautor projektu a riaditeľ divízie Yamami spadajúcej pod portfólio divízií spoločnosti MGROUP, s.r.o, Ing. Peter Sontág.

Yamami v súčasnosti tvorí sedem stabilných členov špecializujúcich sa na rôzne činnosti v oblasti marketingu a IT na mieru v rámci poskytovaných služieb pre domácich a zahraničných klientov. Základ úspechu spoločnosti orientovanej predovšetkým na dosahovanie kvalitných výsledkov predstavuje predovšetkým tímová práca. Aj projekt kandiduj.sk je výsledkom kreatívnej spolupráce viacerých členov Yamami. Jeho hlavným cieľom je uľahčiť začínajúcim i skúsenejším kandidátom vstup do volieb poskytnutím širokého množstva vzájomne sa dopĺňajúcich služieb. Výsledkom je kampaň šitá na mieru jednotlivým kandidátom a zabezpečenie potrebného PR. Ako ďalej dodáva Ing. Peter Sontág: „Nechceme sa spájať so žiadnou stranou, zoskupeniami, či individuálnymi politikmi. To čo robíme, robíme radi a s nasadením.“ Základnou službou je informačný web s podporou štatistík zabezpečujúcich aktuálnu a pravidelnú spätnú väzbu, a tiež distribúcia kampane prostredníctvom volebnej základne. Vyplnením jednoduchého online formulára na internetovej stránke môže človek zadať svoje požiadavky a rozbehnúť svoju volebnú kampaň už v priebehu niekoľkých minút. A v zmysle hesla stránky „Chceš rozhodovať? Choď kandidovať!” je v tomto volebnom roku získanie efektívnej a efektnej volebnej kampane na dosah ruky.Kontaktujte nás